Gadżety LED o których nie miałeś pojęcia

Technologia LED weszła na dobre w nasze życie, większość z nas całkowicie wymieniła tradycyjne oświetlenie na oświetlenie LED, dlaczego by nie skorzystać z ich możliwości i pójść o krok dalej? Zobacz gadżety LED o których nie miałeś pojęcia.

1.Kulki dekoracyjne LED

kulki dekoracyjne LED
źródło: gtmall.com.au

Większość z was zapewne niejednokrotnie wieszała na ścianie jako dekoracje lampki choinkowe, dzięki technologii LED możemy mieć coś o wiele lepszego, czyli kulki dekoracyjne LED, znajdziemy je w bardzo niskich cenach (jeśli tylko dobrze poszukamy). Takie kulki świetnie sprawdzą się jako dekoracja pokoju, czy tło do wspaniałych zdjęć, bądź nagrywania filmów.

2. W trosce o bezpieczeństwo, czyli świeczki LED

świeczki LED
źródło: shine-bright.cn

To rozwiązanie spodoba się rodziną z dziećmi oraz właścicielami niesfornych psów bądź kotów. Jak wiadomo przy naturalnych świeczkach musimy bardzo uważać, wykluczone jest położenie ich nisko, gdzie mogą łatwą dosięgnąć po nie dzieci. Technologia LED pozwoliła na stworzenie bezpiecznych świeczek, które tak jak i te tradycyjne stworzą niesamowity klimat, nie musimy już bać się o podpalenie domu. Świeczki LED kupujemy w zestawie z pojemniczkami, podstawką oraz pilotem. Świeczki możemy trzymać w pojemniczku bądź je wyciągnąć, jego głównym zadaniem jest ładowanie naszych świeczek, po włożeniu ich do pojemniczków wkładamy je na podstawkę, którą podłączamy do pradu, pilotem możemy zmieniać kolor oraz wyłączyć bądź włączyć świeczki.

3. Ledowa impreza, czyli balony LED

Balony LED
źródło: youtube.com

Każdy z balonów zawiera w sobie światełko LED, aby balon zaczął świecić trzeba pociągnąć za metkę, a następnie go nadmuchać. Takie rozwiązanie sprawdza się zarówno na weselach jak i urodzinach, taki balon świeci około 15 godzin.