Niecodzienne wykorzystanie oświetlenia LED

Oświetlenie LED to nie tylko dobrze nam znane żarówki, lampki LED, oprawy LED, czy też taśmy LED. Z ich wykorzystaniem możemy stworzyć coś więcej niż tylko zwykłe kompozycje świetlne. Zobaczcie sami jak możecie wykorzystać to oświetlenie!

Światełko w klatce

źródło: love-ub.co.uk
źródło: love-ub.co.uk

Lampki choinkowe oprócz powieszenia na choince, czy też ścianie świetnie sprawdzą się jako jednolita dekoracja. Wybierzcie zatem jakiś ciekawy przedmiot i wzbogaćcie go za pomocą lampek.

Świetlne siedziska

źródło: dekrisdesign.com
źródło: dekrisdesign.com

Podświetlane fotele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach w których brakuje dekoracji, tak oświetlone siedziska zapewnią wam, że każdy będzie zazdrościł Wam dekoracji.

Nietypowe powierzchnie – nietypowe rozwiązania

źródło: klusdesign.pl
źródło: klusdesign.pl

Jak wiadomo oświetlenie poddasza jest dość trudne, zamiast zwykłych lamp, może warto zastosować oprawy LED, które dopasują się do waszego wnętrza? Klusdesign.pl wyszedł oczekiwaniom klientom na przeciw i pokazuje jak w prosty ale tym samym niecodziennym sposób oświetlić poddasze.

Oświetlenie punktowe inne niż zazwyczaj

źródło: treehugger.com
źródło: treehugger.com

Punktowe oświetlenie jakie znamy zazwyczaj kojarzy się nam z efektem gwieździstego nieba, tym razem to jednak zupełnie inny rodzaj tego oświetlenia, który sprawia, że pomieszczenie wygląda jeszcze lepiej.

Tematyczne oświetlenie z lampek choinkowych

making-trees-and-stars-garland-itself-christmas-decorations-0-303

Jedno zastosowanie lampek choinkowych już widzieliście, co myślicie o tym aby stworzyć z nich niesamowity kształt, możecie ten pomysł wykorzystać zarówno do dekoracji Bożenarodzeniowych, Halloween’owych, czy też do pokoju dziecięcego.

Lampki w słoiku, lampki w butelce…

źródło: makercrate.com
źródło: makercrate.com

Jak już widzieliście w pierwszej propozycji lampki choinkowe możecie włożyć do przedmiotu, który sam w sobie nie jest za ciekawy i tym samym zmienić go w coś ciekawego.

One thought on “Niecodzienne wykorzystanie oświetlenia LED

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *